Category: Што збориш?

Што збориш?

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

CityLife
Сергеј Косенко, руски инфлуенсер, ги оставил вчудоневидени другите возачи и минувачи кои биле присутни на улиците во Москва во моментот кога тој „ја тестира својата...
Што збориш?

„Инстаграм гори“: Анастасија повторно провоцира во бикини

CityLife
Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално одмара на море со своите пријатели, а редовно се рекламира на Инстаграм. Таа често споделува фотографии во костими за капење,...
Што збориш?

(ФОТО) Погледнете каков феноменален роденденски подарок доби Роналдо

CityLife
Славниот фудбалер Кристијано Роналдо за роденден од девојката доби феноменален автомобил. На социјалните мрежи сега се пофали со фотографија од моќниот Brabus G Class. Кристијано...
Што збориш?

Mакедонските возачи на TWINGO CUP викендов со нов интернационален предизвик на тркачката патека во Серес, Грција

CityLife
Mакедонските возачи на TWINGO CUP викендов со нов интернационален предизвик на тркачката патека во Серес, Грција.  AKK RENAULT SPORT како организатор на RENAULT TWINGO...
Што збориш?

Анастасија откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка Цеца

CityLife
Анастасија Ражнатовиќ откри детали поврзани со нејзините нови песни и што и рекла нејзината мајка, Цеца Ражнатовиќ. Пејачката откри дека нејзината мајка и дала бројни...