Category: Популарни Слајдер

Популарни Слајдер Сцена

Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

CityLife
Лејди Гага зрачи со класична елеганција додека го покажува својот супериорен стил во нова реклама за часовниците Tudor. Беспрекорен шик: 34-годишна музичарка и актерка на себе...