Џејмс Вудс ја изнесе својата девојка на вечера

Џејмс Вудс и неговата партнерка Кристен Багес со која е во врска веќе осум години, беа излезени на вечера, само неколку дена пред нејзиниот 28. роденден.

Кристен се пофали со блескав дијамант на левата рака, што доведе до шпекулации во медиумите дека тие се вериле или се веќе во брак.

Иако 74-годишниот актер не потврди ниту негираше какви било гласини за веридба, тој на својот Инстаграм сподели фотографија од нив двајцата, откривајќи дека вечерале во „Дан Тана“.

Related posts

Уапсен тапанарот на „Алабама шејкс“, Стивен Џонсон, под обвинение за малтретирање деца

CityLife

Цртеж од Да Винчи се продаде за рекордни 8,8 милиони фунти на аукција

CityLife

Во скопските кина наскоро филмот “Такси 5” за љубителите на бркотници со бесни автомобили

CityLife