Џенифер Лопез ги покажа стомачните

Таа предизвика бранувања на социјалните мрежи и таблоиди откако се обедини со нејзиниот поранешен партнер Бен Афлек, оживувајќи ги спомените за „Бенифер“, термин што го користеа медиумите за некогашниот холивудски пар.

А пред два дена, Џенифер Лопез уживаше извесно време соло во својата секојдневна рутина.

51-годишната поп ѕвезда покажа стомачни мускули кои предизвикуваат завист додека излегуваше од сала за вежбање во Мајами во средата.

И покрај тоа што е облечена спортски, Џеј Ло е магнет за внимание.

Related posts

Организаторите на „Греми“ ги менуваат правилата по обвинувањата за корупција

CityLife

Кендал Џенер ултрамодерна на прошетка во Лос Анџелес

CityLife

„Ен-би-си“ нема да ги емитува „Златните глобуси“ следната година, Том Круз ги врати трофеите

CityLife