Ќерката на Клои Кардашијан во ТВ-реклама за лек против мигрена

Двегодишната ќерка на Клои Кардашијан, Тру Томпсон, го направи своето деби на телевизиска реклама во текот на ток-шоуто „Дружење со семејството Карадшијан“ во четвртокот.

36-годишната ријалити sвезда, која може да се пофали со 187.8 милиони следачи на социјалните мрежи, гордо објави на Твитер: „Мојата реклама за NurtecODT со мојата ТуТу!“

„Нуртек ОДТ е таблета за орално растворање што се користи за акутно лечење на мигрена кај возрасни“, се наведува на веб-страницата на препаратот

Во рекламата, Клои добива пуканки од нејзината привилегирана принцеза, која ќе полни три години на 12 април.

Related posts

Бритни Спирс плачела 2 недели по објавувањето на документарецот за неа

CityLife

Дете кое сака да стане пилот ја помина првата лекција за летање

CityLife

Бред Пит сакал да го промени имиџот на убаво момче на почетокот на својата кариера

CityLife