Ќерката на Клои Кардашијан во ТВ-реклама за лек против мигрена

Двегодишната ќерка на Клои Кардашијан, Тру Томпсон, го направи своето деби на телевизиска реклама во текот на ток-шоуто „Дружење со семејството Карадшијан“ во четвртокот.

36-годишната ријалити sвезда, која може да се пофали со 187.8 милиони следачи на социјалните мрежи, гордо објави на Твитер: „Мојата реклама за NurtecODT со мојата ТуТу!“

„Нуртек ОДТ е таблета за орално растворање што се користи за акутно лечење на мигрена кај возрасни“, се наведува на веб-страницата на препаратот

Во рекламата, Клои добива пуканки од нејзината привилегирана принцеза, која ќе полни три години на 12 април.

Related posts

Џон Траволта ѝ оддава почест на покојната сопруга Кели Престон на Денот на мајката

CityLife

Аријана Гранде и Далтон Гомез се венчаа во тајност

CityLife

Вил Смит плати 100,000 долари за огномет во Њу Орлеанс

CityLife