Ѕвездата на „Бриџертон“ одговори на гласините дека тој ќе биде следниот Џејмс Бонд

Rs 1200x1200 210106093439 1200 Rege Jean Page Baftas Pre Party2020 Gj 750x750.jpg

Фановите сè уште се тажни од веста дека Реже-жан Пејџ нема да ја повтори својата улога на бунтовен војвода од Хејстингс за втората сезона на „Бриџертон“, а тој веќе одговори на гласините дека најверојатно ќе ја преземе улогата на Џејмс Бонд по напуштањето на хит серијата на „Нетфликс“.

Шпекулациите за Пејџ како можен следен 007 се засилија со неговото излегување од „Бриџертон“. Во најновото интервју за британски “Мирор“, Пејџ откри дека навистина му се допаѓаат таквите тврдења.

31-годишниот актер вели дека е поласкан што го гледаат како кандидат, но се откажал од тоа сугерирајќи дека секој актер што го глуми 007 потоа го поврзуват со таа улога.

„Ах, зборот Бонд. Мислам дека ако сте Британец и ако правите било што кое другите луѓе го забележуваат, тогаш луѓето ќе почнат да зборуваат за тоа,“ рече тој на прашањето за Бонд.

„Јас сум поласкан што сум во категоријата Британци кои луѓето ги забележуват“, рече тој, додавајќи: „Ништо повеќе – или помалку – од тоа. Во моментов нема никакви планови.“

Минатата недела Пејџ зборуваше за неговата одлука да ја напушти хит серијата на Нетфликс, објаснувајќи дека тој всушност никогаш не планирал да остане подолго од една сезона. Во ексклузивно итервју за „Варајети“, тој изјави дека ја прифатил улога на Сајмон знаејќи дека ликот никогаш не требало да се врати во втора сезона.

Тој е еден од најомилените фаворити кај некои обложувалници да ја преземе улогата на 007 откако Даниел Крејг потврди дека се повлекува. Најновиот и воедно последен во кој Крејг е тајниот агент, „Не е време за умирање“, излегува во октомври, по неколку одложувања на премиерата.

Related posts

Не ја прескокнувајте вечерата

CityLife

Бен Афлек го носи синот на пливање

CityLife

Амброзио во секакво издание зрачи со сексапил, старее ли воопшто оваа жена?

CityLife