Хелен Хант на отворање на филмскиот фестивал Трибека

Хелен Хант е подготвена за светската премиера на претстојниот мјузикл In the heights („Во висините“).

57-годишната актерка беше насмеана и весела на црвениот тепих на свеченото отворање на филмскиот фестивал „Трибека 2021“ во Њујорк во средата.

Нејзе и се придружи и колегата од претстојната серија Blindspotting, Рафаел Касал, која ќе ја има својата светска премиера на фестивалот на 11 јуни пред да дебитира на Starz на 13 јуни.

Related posts

Ким Кардашијан зрачи со сексапил во мини фустан со цреши

CityLife

Скандал по финалето: „Дали зад сцената шмркаше кокаин?“ – новинар го праша победникот на Евровизија

CityLife

БЕТ-награди 2021: Карди Би го украде шоуто откривајќи дека е бремена

CityLife