(ФОТО) Ријана објави први фотографии од бременоста

И официјално беше потврдено дека е бремена, Ријана на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од трудничкиот стомак, која за само неколку часа им се допадна на речиси 10 милиони корисници.

Пејачката минатиот викенд ги потврди гласините дека го очекува своето прво дете со раперот A$AP Rocky, кога го покажа голиот труднички стомак додека излегуваше во Харлем.

Гласините за бременоста на Ријана почнаа да кружат уште во ноември минатата година, но таа тогаш тоа го демантираше.

Related posts

(ФОТО) Славната Инстаграм ѕвезда е сон на многу мажи, но сепак нејзиното момче не ја ценело

citylogin

Уште еден филм за „Трансформери“ доаѓа од режисерот Енџгел Мануел Сото

CityLife

Почина популарната актерка која носеше насмевки и радост на многумина

CityLife