(ФОТО) Ријана објави први фотографии од бременоста

И официјално беше потврдено дека е бремена, Ријана на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија од трудничкиот стомак, која за само неколку часа им се допадна на речиси 10 милиони корисници.

Пејачката минатиот викенд ги потврди гласините дека го очекува своето прво дете со раперот A$AP Rocky, кога го покажа голиот труднички стомак додека излегуваше во Харлем.

Гласините за бременоста на Ријана почнаа да кружат уште во ноември минатата година, но таа тогаш тоа го демантираше.

Related posts

Еј-би-си наплаќа 2 милиони долари за реклама од 30 секунди на „Оскарите“

CityLife

(ФОТО) Славната Инстаграм ѕвезда е сон на многу мажи, но сепак нејзиното момче не ја ценело

citylogin

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin