(ФОТО) И без грам шминка блеска: Елена Ристевска во природно издание!

Познатата македонска поп- пејачка Елена Ристеска која воедно важи и за една од најубавите пејачки на македонската сцена објави неколку фотогрфии без шминка.

Без трошка шминка и навиткана бујна коса Елена позираше со насмевка после вежбање и туширање.

Related posts

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin

Дара Бубамара игра на јахта во Дубаи (видео)

citylogin

Еј-би-си наплаќа 2 милиони долари за реклама од 30 секунди на „Оскарите“

CityLife