Тања Савиќ во венчаница – градоначалникот на Бања Лука се налути

Што ѝ требало на Тања Савиќ да објави фотографија на која позира во венчаница и да означи дека е в Бања Лука кога станува збор за фотка од снимањето на нејзиниот видеоспот во Белград? Токму тоа се прашува градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, кој сериозно ѝ се налутил поради ваквиот потег, пренесуваат српските медиуми.

Имено, тој смета дека пејачката со овој потег ги поттикнала следбениците да помислат дека се омажила со него.

Тања сакаше да привлече внимание и да стави до знаење дека се’ уште е блиска со Драшко, иако многумина сметаат дека со ваквиот потег му ги соопштила своите желби. Бидејќи се означила во Бања Лука, на Драшко почнале да му се јавуваат од сите страни за да дознаат дали навистина тајно се оженил со неа, што многу го изнервирало, бидејќи не сакал да биде вмешан, и онака сите му велат дека за него најмалку се пишува во политичка смисла откога е близок со Тања. Истиот ден ѝ се јави и ѝ соопшти дека не сака да го спомнуваат во таблоидите“, открива доброинформиран извор за „Стар“.

Тања му се извинуваше и му кажа дека само сакала да направи финта дека снимила видео. Плачеше и му вети на Драшко дека отсега повеќе ќе се грижи за своите објави и за начинот на кој се шегува.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Четири основни хормони за среќа: Еве како да ги „предизвикате“

CityLife

Руски инфуенсер ја врзал својата девојка за покривот на автомобилот и ја возел низ градот

CityLife

Милијардерите во текот на пандемијата станаа „потешки“ за 4.000 милијарди долари

CityLife