Станија позираше речиси гола, на себе носи само хулахопки

Старлетата и учесничка во реалноста Станија Добројевиќ често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии и видеа кои добиваат илјадници лајкови.

Таа сега објави фотографии кои предизвикаа лавина коментари, а на кои таа е топлес.

Имено, таа била снимена во хулахопки, додека горе немала буквално ништо.

Своите бујни гради ги покри со букет цвеќе.

Related posts

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin

Еј-би-си наплаќа 2 милиони долари за реклама од 30 секунди на „Оскарите“

CityLife

(ФОТО) Славната Инстаграм ѕвезда е сон на многу мажи, но сепак нејзиното момче не ја ценело

citylogin