Спајс Грлс повторно заедно: Мел Би откри дека планираат изненадување

Standard Compressed 19970213 548579 3 1414x1026ma.jpg

Групата сакани девојки оваа година слави 30 години од своето основање, а Мелани Браун – познат како Мел Б – откри во “The Jennifer Hudson Show” дека нивните обожаватели можат да очекуваат неколку изненадувања.

Спајс грлс без Викторија Бекам ја започнаа својата турнеја во Даблин.

-Едноставно не можам да молчам. Постојано ме обвинуваат што објавувам работи кои не треба да ги објавам – откри таа. – Но, она што можам да го кажам е дека дефинитивно работиме на нешто заедно – ние петмината – рече таа.

Мел Би зборуваше и за добрите односи меѓу членовите на групата – во која се Мел Си, Ема Бантон, Гери Халивел и Викторија Бекам.

-Неверојатно е што успеавме да останеме пријатели. Поминаа 30 години. Мислам дека она што го поминувате како група… ве врзува за цел живот бидејќи сте поминале низ такво лудо искуство – објаснила таа.

Последен пат сите пет членови на бендот Спајс Грлс настапија заедно на Летните олимписки игри во Лондон во 2012 година, пренесува АБЦ њуз.

Related posts

Мајк Тајсон ќе глуми во филмот „Bunny-Man“ кој ќе се снима во Италија

CityLife

Џенифер Лопез медитира, а Бен Афлек кулира на нивниот балкон

CityLife

Тејлор Свифт на удар поради користење на привати авиони

CityLife