Софија Ричи позира во живописни бикини

Софија Ричи веќе ја започна бикини сезоната со нови фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм.

22-годишната инфлуенсерка во средата облече неколку бикини во пастелни бои на фотосесија која го промовира брендот за облека Cotton On.

„Виолетови вибрации во @cottonon_usa“, напиша таа во описот на фотографиите од неа во дводелни костими за капење со висок струк во пастелни бои.

Related posts

(Видео) Џерард Батлер во страстна прегратка со Морган Браун

CityLife

(Видео) Девет азиски филмови премиерно ќе бидат прикажани на Канскиот филмски фестивал

CityLife

(Видео) Новото продолжение на „Војна на ѕвездите“ доби трејлер и датум на премиера на „Дизни плус“

CityLife