Ријана во жешка реклама на долна облека од својот бренд

Ријана го запали интернетот во вторникот кога сподели фотографии на кои ја покажа неверојатната фигура во нови парчиња долна облека од сопствената линија „Севиџ икс Фенти“.

33-годишната суперѕвезда најави издавање на колекција со тема гордост, во корист на пет организации посветени на помагање и унапредување на правата на ЛГБТ заедницата.

Докажувајќи дека е најдобра продавачка на своите производи, таа се огласи на Инстаграм за да прикаже украсена врвка од виножито, танга од тантела и чорапи високи до бутовите.

Related posts

Ања Тејлор-Џој го пронајде својот шах-мат! Ѕвездата на „Дамски гамбит“ ужива во романса со Малком Мекре

CityLife

(Видео) „Ф9“ ќе се појави во кино во Сингапур еден месец пред САД

CityLife

Војводата од Сасекс се подготвува за церемонијалното откривање на статуата на Дијана

CityLife