Први фотографии од „Куќа на змејот“, претходник на „Игра на тронови“

„Ејч-би-о“ покажа први фотографии од претстојната спин-оф серија на „Игра на тронови“, со наслов House of the Dragon или „Куќа на змејот“.

Оваа серија е претходник чие дејствие е поставено 300 години пред настаните во „Игра на тронови“, базирана на Fire & Blood на Џорџ Мартин.

 

Новите фотографии беа објавени во рамки на едномесечната прослава на „Ејч-би-о“ на 10-годишнината на „Игра на тронови“.

Related posts

Ким Кардашијан зрачи со сексапил во мини фустан со цреши

CityLife

(Видео) Џерард Батлер во страстна прегратка со Морган Браун

CityLife

Маргот Роби ја огласи за продажба куќата во Лос Анџелес по цена од 3,5 милиони долари

CityLife