Ник Џонас се повредил при снимање сет

Ник Џонас бил пренесен во болница откако се повредил за време на снимање на сет, објави „ТМЗ“.

Американскиот пејач и текстописец (28), наводно, бил на снимање на нова ТВ-емисија во саботата ноќта кога се повредил, веднаш била повикана брза помош за да го однесе во најблиската медицинска установа.

Не се откриени детали за несреќата или повредата на Ник, но „ТМЗ“ цитира извори кои тврдат дека тој се вратил дома кратко потоа и дека сепак ќе се појави во редовниот термин на емисијата The Voice.

Sвездата на бендот Jonas Brothers треба да биде домаќин на музичките награди „Билборд 2021“, кои ќе се емитуваат оваа недела.

 

Related posts

Џими Кимел покажа фотошопиран мускул на раката додека прима вакцина

CityLife

Две вредни слики од 17. век најдени во контејнери на паркинг во Германија

CityLife

Книги за готвење и духовна литература најбарани за време на пандемијата

CityLife