Ким Кардашијан зрачи со сексапил во мини фустан со цреши

Ким Кардашијан ги покажа своите облини кога излезе на прошетка во Рим во вторникот вечерта.

40-годишната реалити ѕвезда внесе доза на забавен и игрив темперамент во својот летен стил, одбирајќи парче на кое на многумина омиленото овошје е аплицирано како принт.

Таа на себе има мини фустан со цреши во комбинација со кафеави сандали со отворени прсти и вкрстени ремчиња околу ногата.

Изгледот го дополни со кармин за усни со мат ефект, а на главата има црна капа на која има лист марихуана на предната страна.

Ким делува расположена додека е на одмор во италијанската престолнина среде бракоразводна постапка. Таа изгледа подобро од кога било по разделбата од Канје Вест, но се чини и раперот продолжи понатаму. Тој реши да тргне по својот пат во друштво на супермоделот Ирина Шајк.

Related posts

Првоаприлскиот маскенбал во СОС Детското село поддржан од „Иуте кредит“

CityLife

„Барби“, „Прасето Пепа“, „Мојот мал пони“ опасни за деца, тврди кинсеко надзорно тело

CityLife

Синди Крафорд и Ранде Гербер ја намалија цената на куќата во Беверли Хилс.

CityLife