Ким во најминијатурното бикини кое повеќе открива отколку што покрива

Старлетата Ким Кардашијан важи за една од најатрактивните жени во светот, а нејзините облини станаа идеал за многу девојки.

Кардашијан ги навикна обожавателите и јавноста на провокативни изданија и интересни комбинации на облека, а овој пат воодушеви со новото бикини од својата колекција.

Имено, Ким редовно снима „парчиња“ кои се наоѓаат во нејзините колекции за нејзините обожаватели, а по повод Денот на вљубените направи доминантно црвена колекција.

Сепак, црното бикини им го „украде“ вниманието на сите други манекенки, особено кога Ким го носеше.

Веднаш следеа коментарите на ентузијастичките фанови.
Kim„Не сум видел помало бикини, но можеш да го извадиш“, „Ѕвер“, „Колку си убава“, „Ова е леле“, се само дел од коментарите.

Related posts

(ФОТО) Славната Инстаграм ѕвезда е сон на многу мажи, но сепак нејзиното момче не ја ценело

citylogin

Станија позираше речиси гола, на себе носи само хулахопки

citylogin

Дакота Џонсон во преговори да глуми во „Мадам Веб“

citylogin