Кајли Џенер горда на својата тригодишна ќерка Сторми

42775174 0 Image A 10 1620601339855.jpg

Кајли Џенер сподели слајдшоу на нови фотографии со нејзината тригодишна ќерка Сторми на Денот на мајката, истакнувајќи ги добрите страни на тоа да се биде родител.

Покрај фотографијата со малата Сторми, 23-годишната магнатка за шминка им овозможи на своите 232 милиони следачи на Инстаграм поглед на нивната рутина пред спиење.

„Обожавам да ти бидам мама“, напиша Кајли, покажувајќи како ѝ ги мие забите.

Објавата на Кајли се појави неколку минути пред Тревис Скот да ѝ посвети песна за неа на Денот на мајката.

Related posts

Хороскоп за 15 февруари: Вагата не дозволува ништо да ја исфрли од колосек

CityLife

Идејата за поскап паркинг за големите возила се шири и во Германија

CityLife

(ВИДЕО) Почна карневалот во Рио де Жанеиро

CityLife