Иса Реј во етерично издание на виртуелен црвен тепих

Таа доби награда за извонредна актерка во комедија на 52. NAACP Image Awards, настан што се емитуваше на „БЕТ“ во саботата вечер.

Но, и покрај виртуелната природа на настанот, Иса Реј се погрижи да го донесе гламурот од удобноста на својот дом додека позира во етеричен фустан.

36-годишната ѕвезда на хумористичната серија Insecure („Несигурна“) зрачи со сензуалност и софистицираност.

Related posts

Бинифер втор дел почнал со љубовни писма на релација Доминикана – Бостон

CityLife

Кралицата одобри забрана Меган Маркл да позајмува кралски накит

CityLife

(Видео) Строг протокол: Принцот Хари ќе присуствува на погребот на неговиот дедо во цивилна облека

CityLife