(Видео) Марк Волберг во нов филм

Марк Волберг глуми човек прогонуван од спомени кои не ги препознава. Наречен Infinite („Бесконечен“), ликот живеел повеќе минати животи и е дел од тајна група воини кои се обидуваат да го спасат човештвото од еден од своите.

Во режија на Антоан Фукуа, човекот кој стои зад The Equalizer, The Magnificent Seven и Southpaw, најновиот -Infinite – научна фантастика, акција се чини дека ќе биде исто толку насилен и жилав.

Филмот ќе почне да се прикажува на стримерот „Парамаунт плус“ на 10 јуни.

Related posts

Бред Пит сам ги изведува опасните сцени во новиот трилер

CityLife

Дете кое сака да стане пилот ја помина првата лекција за летање

CityLife

Шварценегер доби зелено светло за неговата прва ТВ-серија

CityLife