Tејлор Свифт издаде сопствена верзија на Fearless

Tејлор Свифт издаде сопствена верзија на хит-албумот Fearless од 2008 година по продажбата на нејзините главни снимки

31-годишната музичка суперѕвезда се огласи на социјалните мрежи за да го одбележи моментот.

„Тоа беше ноќ кога се променија работите. Fearless (верзијата на Тејлор) сега излезе“, објави Тејлор за своите приближно 153 милиони следачи на Инстаграм и 88,7 милиони на Твитер.

Related posts

Синот на руски милијардер му помогнал на таткото да го сокрие богатството во најскапиот развод во Британија

CityLife

(Видео) Прв трејлер за „Одред самоубијци“

CityLife

17-годишна девојка минатата година отворила профил на „Тик-ток“, а денес заработува повеќе од двајцата родители

CityLife