Џеј Ло позира со полицајци на снимањето на ново музичко видео

Џенифер Лопеџ беше забележана како се фотографира со група полицајци во Мајами Бич во средата.

51-годишната хитмејкерка се чини дека ужива во друштво на полицајците во текот на снимањето на претстојното музичко видео.

Џенифер на себе има светликав градник, раскопчана бела кошула и тексас шорцеви за снимањето на спотот.

Related posts

Кендал Џенер ултрамодерна на прошетка во Лос Анџелес

CityLife

Ѕвездите го поддржаа апелот на УНИЦЕФ за дистрибуција на вакцини

CityLife

Лук Еванс во нова серија пртходник на „Убавицата и ѕверот“

CityLife