Џеј Ло позира со полицајци на снимањето на ново музичко видео

Џенифер Лопеџ беше забележана како се фотографира со група полицајци во Мајами Бич во средата.

51-годишната хитмејкерка се чини дека ужива во друштво на полицајците во текот на снимањето на претстојното музичко видео.

Џенифер на себе има светликав градник, раскопчана бела кошула и тексас шорцеви за снимањето на спотот.

Related posts

Зак Снајдер работи на нов научно-фантастичен филм

CityLife

Хајди Клум и нејзиното куче Антон спремни да го гледаат шоуто за таленти

CityLife

Дејвид Швимер и Џенифер Анистон чувствувале силна хемија во текот на снимањето на „Пријатели“

CityLife