Џеј Ло купува мебел со својата ќерка

Џенифер Лопез излезе со 13-годишна ќерка Еми и менаџерот Бени Медина во саботата откако помина романтичен викенд со Бен Афлек, кој беше виден како го напушта нејзиниот дом порано истиот ден.

Папараците ја забележаа како излегува од продавница за мебел и килими во Холивуд. Суперѕвездата (51) на себе има беж тренирки и бели патики „Најк“.

Нејзината ќерка од бракот со Марк Ентони, носи маслиново зелена фланела над црна графичка маица и фармерки. Тинејџерката, според таблоидите, е помалку маркантна од својата мајка.

Related posts

Аријана Гранде и Далтон Гомез се венчаа во тајност

CityLife

Ема Стоун била возбудена дека Леонардо ди Каприо ѝ го врачил „Оскарот“

CityLife

Изнајмувањето на Вилата на Тито во Сплит за еден ден чини 4.000 евра

CityLife