Џеј Ло купува мебел со својата ќерка

Џенифер Лопез излезе со 13-годишна ќерка Еми и менаџерот Бени Медина во саботата откако помина романтичен викенд со Бен Афлек, кој беше виден како го напушта нејзиниот дом порано истиот ден.

Папараците ја забележаа како излегува од продавница за мебел и килими во Холивуд. Суперѕвездата (51) на себе има беж тренирки и бели патики „Најк“.

Нејзината ќерка од бракот со Марк Ентони, носи маслиново зелена фланела над црна графичка маица и фармерки. Тинејџерката, според таблоидите, е помалку маркантна од својата мајка.

Related posts

Принцот Хари нема да врши притисок врз своите деца

CityLife

Роберт Дауни Постариот почина на 85-годишна возраст

CityLife

Кевин Спејси ќе глуми во италијански филм

CityLife