Џенифер Лопез и Алекс Родригез навидум повторно заедно

Alex Jlo Ig.jpg

Латино дивата и поранешниот бејзбол играч изгледа дека ја пребродија кризата.

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез рекоа дека работат на нивната врска откако се појавија шпекулации за нивна разделба. Се чини дека тие ја обновиле својата романса, а на заедничките фотографии изгледаат посреќни од кога и да е.

Споделувајќи го нивниот нов деловен потфат, Алекс напиша на Инстаграм: „Официјало е! Ние сме дел од семејството goligummy !!“

„Џенифер и јас сме многу возбудени да објавиме дека ги здруживме силите со Goli Nutrition. Тие направија револуција во велнес индустријата со своите иновативни, вкусни и хранливи гуми за џвакање!“

Џенифер и Алекс неодамна беа забележани како се бакнуваат во Доминиканската Република, каде што престојуваат додека Џенифер го снима новиот филм.

 

Related posts

Намирници што не треба да се подгреваат во микробранова печка

CityLife

Кели Кларксон ќе ја замени Елен Деџенерис на американската ТВ

CityLife

Џенифер Анистон откри што украла од гардеробата на Кортни Кокс во „Пријатели“: Сè уште го носам

CityLife