Џенифер Лопез и Алекс Родригез навидум повторно заедно

Латино дивата и поранешниот бејзбол играч изгледа дека ја пребродија кризата.

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез рекоа дека работат на нивната врска откако се појавија шпекулации за нивна разделба. Се чини дека тие ја обновиле својата романса, а на заедничките фотографии изгледаат посреќни од кога и да е.

Споделувајќи го нивниот нов деловен потфат, Алекс напиша на Инстаграм: „Официјало е! Ние сме дел од семејството goligummy !!“

„Џенифер и јас сме многу возбудени да објавиме дека ги здруживме силите со Goli Nutrition. Тие направија револуција во велнес индустријата со своите иновативни, вкусни и хранливи гуми за џвакање!“

Џенифер и Алекс неодамна беа забележани како се бакнуваат во Доминиканската Република, каде што престојуваат додека Џенифер го снима новиот филм.

 

Related posts

Амброзио беспрекорна во спортско издание само неколку дена откако наполни 40 години

CityLife

Џон Ву првпат во жанрот суперхерои со Monkey Master на Стен Ли

CityLife

Ќерката на Клои Кардашијан во ТВ-реклама за лек против мигрена

CityLife