Џенифер Гарнер ја оживува романсата со Џон Милер помалку од една година по разделбата

Џенифер Гарнер и Џон Милер ѝ даваат уште една шанса на нивната врска.

49-годишната актерка и извршниот директор и претседател на Cali Group тргнаа по свој пат минатото лето, но во вторникот неколку шоубиз медиуми објавија дека тие ја обновиле својата романса.

„Џен и Џон повторно се заедно“, изјави извор за списанието „Ју-ес викли“. „Сè започна пред неколку недели.“

Извештаите за нивната разделба се појавија во август. Тие започнаа врска во средината на 2018 година.

Минатото лето, извори за „ТМЗ“ открија дека Џенифер – која ги има Вајолет (15), Серафина (12) и Семјуел (9) со нејзиниот поранешен сопруг Бен Афлек – била таа што ставила крај на работите, но не беа дадени повеќе детали.

Кратко време потоа, таблоидите објавија дека Џон е подготвен за брак, но таа, наводно, не се чувствува спремна за таков чекор.

Related posts

Медиуми потсетуваат на денот кога принцот Филип одеше зад ковчегот на Дијана заедно со внуците 

CityLife

Принцoт Хари проговори за инвазијата на приватност во Лос Анџелес: Не мислевме да живееме тука!

CityLife

Оскарот на „Моќниот Џо Јанг“ може да достигне цена од 500,000 долари на аукција

CityLife