Шарлиз Терон го одбележи роденденот на ќерката Џексон

Шарлиз Терон излезе во елегантен и функционален комбинезон во вторникот за да го прослави деветтиот роденден на својата ќерка Џексон.

45-годишната актерка изгледа прекрасно во маслинов едноделен аутфит во омилениот суши-ресторан во Западен Холивуд, каде често оди со семејството и најблиските пријатели.

Комбинезонот го носи со ракавите лежерно засукани.

Шарлиз додаде дополнителна доза на гламур за целиот изглед со црна кожна чанта „Ив Сен Лоран“ со дебел златен синџир.

Таа беше забележана на балконот пред ресторанот додека разговара со Џексон и нејзината помлада ќерка Август (5).

 

Related posts

Небесен базен распнат меѓу висококатници само за најхрабрите, но и за оние со длабок џеб

CityLife

Пирс Морган: Меган Маркл продолжува да ја експлоатира кралската титула

CityLife

Хајди Клум во правна битка со таткото за името на ќерката

CityLife