Хали Бери сподели ретка фотографија од ќерката и синот

Хали Бери на своите 6.8 милиони следачи на Инстаграм им даде редок поглед на нејзината ќерка Нала (13) и синот Мeјша (седум).

Во петокот, Бери објави фотографија на која се гледа како седи на живописна плажа заедно со нејзините деца додека гледаат во океанот, а објавата ја наслови: „Mоментите кои се најважни …“

Оскаровката (54 ) својот приватен живот го држи далеку од очите на јавноста, особено кога станува збор за објавување фотографии од нејзините деца на социјалните мрежи, и не ги покажува често нивните лица.

Related posts

Се раздели од свршеникот, се дружи со Бен Афлек, Џеј Ло никогаш не била посреќна

CityLife

Џеф Безос купи уште еден стан на Менхетн за да создаде вертикален дом од соништата

CityLife

Џенифер Лопез и Алекс Родригез навидум повторно заедно

CityLife