Софија Вергара и Хајди Клум во лежерно издание за судиските должности во „Америка има талент“

Тие се дел од четиричленото жири на забавното ТВ- шоу за таленти.

Sвездите на America’s Got Talent, Софија Вергара и Хајди Клум пристигнаа во стил пред студиото за снимање во Лос Анџелес, Калифорнија.

48-годишната Софија во лежерно летно издание – бела плетена блуза во комбинација со кропнати фармерки. Ако некој во Холивуд сака да носи искинати фармерки, тогаш тоа е дефинитивно актерката Вергара. Атрактивната Колумбијка не може да го скрие својот сексапил па дури и во секојдневна облека.

Поранешниот супермодел Хајди (47) на себе има светло зелен палто во боја на лимета со големи ревери.

Related posts

Кристин Кавалари ужива на луксузен одмор во Кабо

CityLife

Принцот Хари ѝ оддаде почит на својата мајка во виртуелен говор: Никогаш не плашете се да го направите она што е исправно

CityLife

Ченинг Тејтум: Tреба да ја подобрaм својата глума, така помалку ќе се соблекувам во филмовите

CityLife