Синди Крафорд го покажа талентот за сурфање

Од модни писти до бранови, Синди Крафорд може сè.

Ветеранката супермодел (55) сподели снимки од своето сурфање во Кели Слејтер, каде што импресивно фати еден голем бран.

Облечена во црно бикини и влажен костим, Синди ги крева рацете во воздухот додека се извива над водата.

Без разлика дали позира пред камера или фаќа бран, се чини дека нема нешто што таа не може да го направи.

 

Во неделата Синди го прослави Денот на независноста со патриотска фотографија како позира на брод.

Related posts

Од 007 до приватен детектив: Даниел Крејг ќе глуми во трилер серијал

CityLife

„Твитер“ го забрани профилот на актерката Кангана Ранаут

CityLife

(Видео) Излезе првиот трејлер на „Sвездени патеки: Пикард“ сезона 2

CityLife