Синди Крафорд го покажа талентот за сурфање

Од модни писти до бранови, Синди Крафорд може сè.

Ветеранката супермодел (55) сподели снимки од своето сурфање во Кели Слејтер, каде што импресивно фати еден голем бран.

Облечена во црно бикини и влажен костим, Синди ги крева рацете во воздухот додека се извива над водата.

Без разлика дали позира пред камера или фаќа бран, се чини дека нема нешто што таа не може да го направи.

 

Во неделата Синди го прослави Денот на независноста со патриотска фотографија како позира на брод.

Related posts

Врвниот чоколадар на кралицата ги открива омилените вкусови на нејзиното височество

CityLife

Победниците на Евросонг јуришаат на топ-листите во Велика Британија

CityLife

Анџелина Џоли позира со рој пчели на неа за Светскиот ден на пчелата

CityLife