Северина сподели егзотична фотографија во костим за капење

Северина Којиќ денес ги израдува своите многубројни следбеници на Инстаграм со фотографија снимена на Малдиви, на која позира во црвен костим за капење, качена на велосипед, и тоа на песок.

Не знам ништо, јас сум тука со велосипед“, напиша таа во описот на фотографијата, на која во преден план ѝ е задникот. Токму затоа, обожавателите одлучија да ја почестат со комплименти и лајкови на сметка на физичкиот изглед.

 

Related posts

Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

CityLife

(ВИДЕО) Осамна видео од Цеца и Аркан каде тој зборува дека е жив!

citylogin

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin