Свежа, женствена, сензуална – Амброзио блеска каде и да се појави

Таа се занимава со мaнекенство со децении.

Алесандра Амброзио, еден од врвните супермодели,  ја покажува својата беспрекорна атлетска фигура додека излегува за секојдневни спортки активности во Лос Анџелес.

 

39-годишната Бразилка, поранешен ангел на Victoria’s Secret го разголи затегнатиот тониран стомак во минијатурен топ и хеланки за вежбање.

Related posts

Принцoт Хари проговори за инвазијата на приватност во Лос Анџелес: Не мислевме да живееме тука!

CityLife

Шерон Стоун смета дека нејзината репутација на „тешка“ ѝ наштетила на кариерата

CityLife

Де Ниро на свечен ручек во чест на „Трибека“

CityLife