Папараците го забележаа Бен Афлек додека зема нарачан оброк

43608259 0 Image A 11 1622328632986.jpg

Тој се обедини со својата поранешна свршеница Џенифер Лопез во романтично бегство на скијачките патеки во Монтана на почетокот на овој месец, иако некои таблоиди објавија дека тие поминувале доста време заедно уште во април.

И се чини дека Бен Афлек сè уште има бегство на ум кога во саботата беше уловен од папараците како ја зема доставената храна.

48-годишниот оскаровец ја држи главата надолу додека ја подига нарачката за ручек поставена пред влезната врата од неговиот дом во квартот Брентвуд во Лос Анџелес.

Таблоидите веднаш почнаа да шпекулираат дека оброкот е најверојатно за двајца.

Related posts

Фотосесија на плажа: Џој Кориган ги покажа своите облини во бикини

CityLife

Кинескиот боксофис со заработка од 3 милијарди долари за четири месеци го надмина американскиот за цела 2020 година

CityLife

Ема Стоун била возбудена дека Леонардо ди Каприо ѝ го врачил „Оскарот“

CityLife