Папараците го забележаа Бен Афлек додека зема нарачан оброк

Тој се обедини со својата поранешна свршеница Џенифер Лопез во романтично бегство на скијачките патеки во Монтана на почетокот на овој месец, иако некои таблоиди објавија дека тие поминувале доста време заедно уште во април.

И се чини дека Бен Афлек сè уште има бегство на ум кога во саботата беше уловен од папараците како ја зема доставената храна.

48-годишниот оскаровец ја држи главата надолу додека ја подига нарачката за ручек поставена пред влезната врата од неговиот дом во квартот Брентвуд во Лос Анџелес.

Таблоидите веднаш почнаа да шпекулираат дека оброкот е најверојатно за двајца.

Related posts

Најубавата жена на светот протестира против насилството во Палестина: непрепознатлива во етно облека

CityLife

(Видео) Огромен крокодил прошета низ индиско село

CityLife

Принцот Чарлс и Камила обележаа пресвртница за грчката независност во дводневна посета на Атина

CityLife