Ник Џонас сака луѓето да имаат секс кога ја слушаат неговата музика

28-годишниот пејач вели дека не ги слуша своите песни додека води љубов со сопругата Пријанка Чопра, но се чувствува поласкан со тоа што неговата музика се наоѓа на звучни записи во спалните соби на други луѓе.

Запрашан дали е свесен дека луѓето ги користат неговите песни за снимање на соите сексуални активности, тој за магазинот GQ Hype изјави: „Мислам дека тоа многу ми ласка. Важно е да имате добра плејлиста. Не би ги вклучил своите песни на таа плејлиста, сепак.“

„Но, јас би бил воодушевен ако некој ја користи мојата музика за тоа искуство.“

Related posts

„Ф9“ постави нов пандемски рекорд на киноблагајните во Северна Америка со импресивно деби од 70 милиони долари

CityLife

„Пријатели“ повторно заедно како семејство, вели Џенифер Анистон

CityLife

Ѕвездата на „Бриџертон“ одговори на гласините дека тој ќе биде следниот Џејмс Бонд

CityLife