Најлошиот спој на Патриша Аркет ѝ бил со осуден убиец

Патриша Аркет откри дека најлошото рандеву во нејзиниот живот ѝ било со човек кого подоцна го осудиле како убиец.

53-годишната актерка се огласи на Твитер со свој коментар на онлајн форумот за лошо искуство со партнер, присетувајќи се на професионален скејтбордер кој лошо се бакнувал, а потоа се испоставило дека тој е Марк Роговски, човекот кој неколку години подоцна призна силување и убиство на Џесика Бергстен во 1991 година.

Џесика твитна: “Втор состанок. Професионлен скејтбордер. Навистина симпатичен. Пријател на мои пријатели.“

“Имавме кус интимен момент таа вечер, но начинот на кој ме бакна ме преплаши. Му дадов лажен број на телефон.“

„Години подоцна тој ја уби својата девојка“, напиша Џесика.

На прашањето зошто неговото бакнување ја исплашило, таа објасни дека било премногу агресивно.

Related posts

Џејмс Франко со 2,2 милиони долари ја реши тужбата за сексуална злоупотреба

CityLife

Вилијам и Хари заедно ја открија статуата на Дијана во палатата Кенсингтон

CityLife

Проектот на Ди Каприо за луксузен екорисорт во Белизе мирува со години по протестите

CityLife