Кристин Кавалари ужива на луксузен одмор во Кабо

Кристин Кавалари започна рано со летото одморајќи се во сончевиот Кабо Сан Лукас, Мексико со своите деца и нејзините најблиски пријатели оваа недела.

Се чини дека 34-годишната телевизиска личност и дизајнерка за накит го живее својот најдобар живот додека го впива сонцето покрај базенот на изнајмената вила во луксузниот ресорт.

Во средата попладне, Кавалари го изложи своето беспрекорно тело на целосен приказ во бикини со цветен принт. Изгледот го стилизира со раскошна црна наметка.

ТВ-ѕвездата ги заштити очите со „Рејбан“ очила за сонце, а од аксесоари на себе има златна нараквица и обетки со обрач.

Related posts

Фановите на „Битлси“ можат да аплицираат за магистерска програма на Универзитетот во Ливерпул

CityLife

Организаторите на „Греми“ ги менуваат правилата по обвинувањата за корупција

CityLife

Ања Тејлор-Џој го пронајде својот шах-мат! Ѕвездата на „Дамски гамбит“ ужива во романса со Малком Мекре

CityLife