Ким Кардашијан сподели нов семеен портрет без Канје

Ким Кардашијан Вест на својот Инстаграм-профил сподели нова црно-бела фотографија семеен портрет без нејзиниот сопруг Канје Вест.

На фотографијата, дел од професионална фотосесија на ѕвездата на Keeping Up with the Kardashians, таа позира со своите четири деца.

Ким може да се види како го држи синот Псалм, кој е роден во мај 2019 година, седумгодишната Норт, тригодишната Чикаго и петгодишната Сеинт. Објавата ја наслови: „Детска љубов“.

Извори блиски до Ким и раперот открија дека иако се разведуваат, нивниот меѓусебен однос е многу добар.

Related posts

Повеќе луѓе го следеа погребот на принцот Филип отколку венчавката на Хари и Меган

CityLife

Од сцена до платно: К-поп sвезди се подготвуваат за уметничка изложба во Лондон

CityLife

Снимањето на „Невозможна мисија 7“ повторно прекинато

CityLife