Кејт Мидлтон во дилема што да прави со роденденската фотографија на принцот Луис?

Kejt Midlton Deca Pravljenje Kolaca Seo.jpeg

Неодамна извор изјави за британски Сандеј Тајмс дека принцот и принцезата планираат да објават роденденска честитка за нивниот син, принцот Луис, кој на 23 април ќе наполни шест години.

Сепак, по неодамнешните скандали со фотошопирани слики, инсајдерски познавач на палатата тврди дека парот сè уште дебатира кој треба да биде фотограф на роденденот на малиот Луис. Доколку принцезата ја фотографира и ја објави фотографијата, се верува дека ќе привлече негативно внимание.

„Мојот предлог би бил или Кејт да фотографира и да не ја ретушира, или Кејт да се фотографира и однапред да објасни како и зошто ја сменила фотографијата или професионален фотограф да ја направи и да објасни сè“, Кристофер. Андерсен, американски новинар, изјави за Фокс њуз и автор на книги за кралот Чарлс и принцезата Дијана.

„Мислам, дали навистина ќе биде важно? Теориите на заговор сепак ќе продолжат“, додаде тој.

Кејт објавува портрети од своите деца секоја година за нивните родендени, но неодамна имаше скандал со фотографијата на Денот на мајката на која е таа со принцовите Луис и Џорџ и принцезата Шарлот. Фановите веднаш забележаа многу необичности на фотографијата.

Тогаш самата принцеза проговори и призна дека ја уредила фотографијата направена од принцот Вилијам. „Како и многу фотографи аматери, повремено експериментирам со уредување. Сакам да се извинам за каква било конфузија предизвикана од семејната фотографија што ја споделивме вчера. Се надевам дека на сите што ја слават имаа среќен Денот на мајката“, рече таа во пораката што ја објави.

Related posts

Ова се симптоми на труење со кофеин

CityLife

Нутриционист од Харвард: Месотот е доброза нас

CityLife

Мајмун каснал човек во Хонг Конг и му пренел смртоносен вирус, лекарите се борат за неговиот живот

CityLife