Кендар Џенер со жешки кадри- позираше речиси гола, а фановите полудеа

Од кланот на Кардашијан и Џенер што и да објават тоа секогаш е проселдено со големо внимание и секако милиони лајкови, што беше случај и овојпат.

Имено Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбениците со жешки кадри во бикини со беж боја и изгледаше како на себе да не носи ништо.

На инстаграм ја следат 158 милиони луѓе па не е ни чудно што за еден ден доби повеќе од 9 милиони лајкови и секако еден куп коментари.

Related posts

Јода ја напушти зградата на Лукасфилм во Сингапур

CityLife

Виола Дејвис со часови разговара со Мишел Обама додека се подготвува за новата улога

CityLife

„Марвел“ развива нова серија, Крис Еванс се враќа во улогата на Капетан Америка

CityLife