Кендар Џенер со жешки кадри- позираше речиси гола, а фановите полудеа

Од кланот на Кардашијан и Џенер што и да објават тоа секогаш е проселдено со големо внимание и секако милиони лајкови, што беше случај и овојпат.

Имено Кендал Џенер, модел и ријалити sвезда, ги почести своите следбениците со жешки кадри во бикини со беж боја и изгледаше како на себе да не носи ништо.

На инстаграм ја следат 158 милиони луѓе па не е ни чудно што за еден ден доби повеќе од 9 милиони лајкови и секако еден куп коментари.

Related posts

Селма Хајек замалку ќе ја загубела битката со Ковид-19

CityLife

Хајди Клум во правна битка со таткото за името на ќерката

CityLife

Стивен Сигал се приклучи на про-Кремељ партија, предлага поостри закони

CityLife