Кајли Џенер живее во розов свет

Познато е дека прави смели потези со својот моден избор, па така и во понеделникот вечерта, Кајли Џенер не разочара.

23-годишната магнатка за шминка се покажа во најново издание, разнобојно спандекс-боди.

Таа се огласи на Инстаграм за да ја задева својата огромна база фанови. За најновата фотографија клекнува покрај огледало во нејзината вила во Холмби Хилс. Потоа, таа се пофали дека излегува на вечера во Нобу со сестра ѝ Кендал Џенер.

Основачката на „Кајли козметика“ сака да се издвои од толпата во интергалактички комбинезон, а облеката ја комплетира со мини розова чанта со потпис на Хермес и светкави розови чевли.

Related posts

Кери Малиган ќе игра во филм за скандалот со Харви Вајнстин

CityLife

Принцот Чарлс намерно ја изостави Меган на роденденската објава за Арчи, тврди експерт

CityLife

Пол Сајмон ја продаде целата своја колекција песни

CityLife