Кајли Џенер живее во розов свет

Познато е дека прави смели потези со својот моден избор, па така и во понеделникот вечерта, Кајли Џенер не разочара.

23-годишната магнатка за шминка се покажа во најново издание, разнобојно спандекс-боди.

Таа се огласи на Инстаграм за да ја задева својата огромна база фанови. За најновата фотографија клекнува покрај огледало во нејзината вила во Холмби Хилс. Потоа, таа се пофали дека излегува на вечера во Нобу со сестра ѝ Кендал Џенер.

Основачката на „Кајли козметика“ сака да се издвои од толпата во интергалактички комбинезон, а облеката ја комплетира со мини розова чанта со потпис на Хермес и светкави розови чевли.

Related posts

Даниел Крејг и режисерот Рајан Џонсон ќе добијат по 100 милиони долари за франшизата „Нож во грб“

CityLife

На повидок ТВ-серија за Одри Хепберн

CityLife

Вива Италија! Лејди Гага фрлаше лалиња кон римските фанови

CityLife