Женственост со доза лежерност – Емили Ратајковски

Супермоделот ги воодушеви своите фанови и следачи на Инстаграм кога сподели фотографија од неа во бел свилен фустан, само неколку месеци по породувањето.

Емили Ратајковски (29) се чини дека максимално ги користи неутралните тонови во собата во која позира во природно осветлување и летен лежерен стил.

Таа ужива во својот викенд со новородениот син Силвестер и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Беар Меклард, со кого е во брак три години.

Емили и Себастијан станаа родители на 8 март. Тие се венчаа во 2018 година.

Related posts

Огромна побарувачка за добротворниот сладолед на Доли Партон

CityLife

Пoчина познатиот српски пејач Предраг Живковиќ Тозовац

CityLife

Бијонсе сподели нови гламурозни фотографии

CityLife