Женственост со доза лежерност – Емили Ратајковски

Супермоделот ги воодушеви своите фанови и следачи на Инстаграм кога сподели фотографија од неа во бел свилен фустан, само неколку месеци по породувањето.

Емили Ратајковски (29) се чини дека максимално ги користи неутралните тонови во собата во која позира во природно осветлување и летен лежерен стил.

Таа ужива во својот викенд со новородениот син Силвестер и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Беар Меклард, со кого е во брак три години.

Емили и Себастијан станаа родители на 8 март. Тие се венчаа во 2018 година.

Related posts

„Нетфликс“ најави над 40 аниме серии и филмови

CityLife

Џенифер Гарнер ја оживува романсата со Џон Милер помалку од една година по разделбата

CityLife

Ејдан Тарнер ќе го глуми Леонардо да Винчи во нова серија

CityLife