Гвинет Палтроу и Бред Фалчук на патување во Италија

Тие уживаат во лето во странство.

И, се чини дека Гвинет Палтроу е воодушевена во улогата на туристи со сопругот Бред Фалчук додека ги разгледуваат убавините и знаменитостите на италијанскиот град Фиренца.

48-годишната актерка ја покажа својата затемнета кожа, бакната од сонцето, додека го подига својот Ајфон за да сними совршено селфи со историскиот Понте Векио во позадина.

Гвинет објавата ја наслови: „Конечно туристи“.

Нејзините селебрити-пријателки им посакаа убав помин во Италија само неколку дена откако земјата ги отвори своите граници за патници по речиси 15-месечно затворање поради пандемија на Ковид-19.

Џенифер Гарнер, која беше во брак 10 години со поранешното момче на Гвинет, Бен Афлек, напиша: „Поминете си најдобро, најдобро!“ И Дру Баримур исто така коментираше : „Толку убаво, и прекрасно“.

Ниту еден јагленохидрат не остана неизеден на нивната тура низ Италија, бидејќи застанаа во Osterije Del Cinghiale Bianco на Масимо Масели.

Таа сподели фотографија од популарниот ресторан со опис: „Побарајте да седнете во птичјото гнездо“.

 

Related posts

Индијанците загрижени дека принцот Хари и Меган наводнуваат градини со вода што ја сметаат за света

CityLife

17-годишна девојка минатата година отворила профил на „Тик-ток“, а денес заработува повеќе од двајцата родители

CityLife

„Годзила против Конг“ на врвот на боксофисот со најголема заработка од почеткот на пандемијата

CityLife