(Видео) Џерард Батлер во страстна прегратка со Морган Браун

Џерард Батлер и Морган Браун се чини дека ја обновуваат својата врска бидејќи беа забележани во жешка прегратка, по нивната болна разделба минатата година кога решија да стават крај на нивната шест-годишна врска.

Помалку од еден месец откако беа забележани во Малибу додека земаат ручек за носење, парот уживаше во жешки прегратки во Холивуд во неделата попладне.

Папараците ги уловија љубовните птици додека се бакнуваат на улица. Шкотскиот заводник претходно го закачи велосипедот на решетката на браникот на неговиот Land Rover.

 

Се чини дека дизајнерката на ентериери ужива во друштвото на Батлер (51) и ја покажува својата атлетска фигура.

Related posts

Мјузиклот за принцезата Дијана првин на „Нетфликс“, а потоа на Бродвеј

CityLife

Кралското семејство навива за Англија на синоќешниот натпревар

CityLife

Елегантен стајлинг на најдолговечната кралица

CityLife