(Видео) Џерард Батлер во страстна прегратка со Морган Браун

Џерард Батлер и Морган Браун се чини дека ја обновуваат својата врска бидејќи беа забележани во жешка прегратка, по нивната болна разделба минатата година кога решија да стават крај на нивната шест-годишна врска.

Помалку од еден месец откако беа забележани во Малибу додека земаат ручек за носење, парот уживаше во жешки прегратки во Холивуд во неделата попладне.

Папараците ги уловија љубовните птици додека се бакнуваат на улица. Шкотскиот заводник претходно го закачи велосипедот на решетката на браникот на неговиот Land Rover.

 

Се чини дека дизајнерката на ентериери ужива во друштвото на Батлер (51) и ја покажува својата атлетска фигура.

Related posts

Селма Хајек замалку ќе ја загубела битката со Ковид-19

CityLife

(Видео) Втората сезона на See премиерно на 27 август

CityLife

Лејди Гага, Глен Клоуз им се придружија на принцот Хари и Опра во ТВ-серија за ментално здравје

CityLife