(ВИДЕО) Осамна видео од Цеца и Аркан каде тој зборува дека е жив!

На социјалната мрежа Инстаграм се објави досега невидено видео од балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот некогашен сопруг Жељко Ражнатовиќ Аркан.
Видеото е снимено за време на интервју, при што Аркан зборуваше за неговото наводно „убиство“.

Двајцата изгледаат многу среќни заедно.

„Фала му на Бога, жив и здрав сум, се сеќавате дека тие веќе објавија дека сум убиен“, рече Аркан во видеото каде што цело време го чуваше кучето и го галеше.

Related posts

(ВИДЕО) „Буцката“ од Малта која танцува со гол маж е најголем фаворит за победа на Евросонг 2021

citylogin

(ФОТО) Славната Инстаграм ѕвезда е сон на многу мажи, но сепак нејзиното момче не ја ценело

citylogin

Лејди Гага безвременски шик за промоција на часовник „Тудор“

CityLife