Бела Хадид речиси топлес на виртуелна писта

Некои од најголемите имиња во светот на модата и забавата се здружија за виртуелна ревија на визионерскиот бренд Маглер во средата.

Францускиот моден дизајнер Маглер ја претстави својата нова колекција на крајно иновативен начин – со краток филм „Пролет лето 2021, Дел 02,“ кој вклучуваше претходно снимени видеа на супермоделите Бела Хадид и Ирина Шајк, заедно со sвездата на „Еуфорија“ и колешката модел Хантер Шафер.

Бела Хадид (24) ѝ остави малку на фантазијата без градник во проѕирен топ додека додека чекореше на виртуелна писта пред ЗД камера, а потоа ѝ се придруж на Ирина Шајк на надреалната модна ревија.

Убавицата родена во Вашингтон во еден момент имаше облечено неверојатно секси и потполно проѕирен топ без ракави, кој сепак ги криеше брадавиците со заштитниот знак на Mugler.

Related posts

Кралицата ќе го одбележи својот роденден тивко оваа година

CityLife

Бил Гејтс доаѓал на работа со мерцедес, а со љубовниците се среќавал во златно порше

CityLife

Синди Крафорд го покажа талентот за сурфање

CityLife