Бела Хадид речиси топлес на виртуелна писта

Некои од најголемите имиња во светот на модата и забавата се здружија за виртуелна ревија на визионерскиот бренд Маглер во средата.

Францускиот моден дизајнер Маглер ја претстави својата нова колекција на крајно иновативен начин – со краток филм „Пролет лето 2021, Дел 02,“ кој вклучуваше претходно снимени видеа на супермоделите Бела Хадид и Ирина Шајк, заедно со sвездата на „Еуфорија“ и колешката модел Хантер Шафер.

Бела Хадид (24) ѝ остави малку на фантазијата без градник во проѕирен топ додека додека чекореше на виртуелна писта пред ЗД камера, а потоа ѝ се придруж на Ирина Шајк на надреалната модна ревија.

Убавицата родена во Вашингтон во еден момент имаше облечено неверојатно секси и потполно проѕирен топ без ракави, кој сепак ги криеше брадавиците со заштитниот знак на Mugler.

Related posts

Принцoт Хари проговори за инвазијата на приватност во Лос Анџелес: Не мислевме да живееме тука!

CityLife

(Видео) „Армија на мртвите“ на Зак Снајдер го објави првиот трејлер

CityLife

Лејди Гага, Глен Клоуз им се придружија на принцот Хари и Опра во ТВ-серија за ментално здравје

CityLife