Анџелина Џоли разочарана од судот дека не дозволил нејзините деца да сведочат

1108 Pitt Jolie.jpg

Анџелина Џоли претрпе голем удар во битката за старателство со поранешниот сопруг Бред Пит откако во средата му беше доделено заедничко старателство над нивните деца.

Извори блиски до 45-годишната актерка и хуманитарка велат дека таа се чувствува изневерена од судовите бидејќи не им дозволија на нејзините деца да сведочат на рочиштата за старатество.

Инсајдер близок до неа тврди дека Џоли не се противи на одлуката за старателство, туку на недостиг на „грижа за нејзиното семејство“, пренесува „Пејџ сикс“.

Ѕвездата смета дека судот не зел предвид цела низа проблеми што влијаат на нејзиното семејство“.

Related posts

Овошје кое го намалува ризикот од остеопороза и го подобрува квалитетот на сонот

CityLife

Флорида со закон ги забрани социјалните мрежи за лица под 16 години

CityLife

Нови обвиненија за сексуално недолично однесување против Жерар Депардје

CityLife