Анџелина Џоли разочарана од судот дека не дозволил нејзините деца да сведочат

Анџелина Џоли претрпе голем удар во битката за старателство со поранешниот сопруг Бред Пит откако во средата му беше доделено заедничко старателство над нивните деца.

Извори блиски до 45-годишната актерка и хуманитарка велат дека таа се чувствува изневерена од судовите бидејќи не им дозволија на нејзините деца да сведочат на рочиштата за старатество.

Инсајдер близок до неа тврди дека Џоли не се противи на одлуката за старателство, туку на недостиг на „грижа за нејзиното семејство“, пренесува „Пејџ сикс“.

Ѕвездата смета дека судот не зел предвид цела низа проблеми што влијаат на нејзиното семејство“.

Related posts

(Видео) Објавен првиот трејлер за ТВ-серијата на принцот Хари и Опра

CityLife

Џенифер Лопез се потпира на поранешниот сопруг по разделбата со свршеникот

CityLife

Џaстин Бибер ги замоли фановите да не се собираат пред неговиот дом

CityLife