Алесандра Амброзио на одмор во родниот Бразил заедно со Ричард Ли

Тие моментално се на одмор во нејзиниот роден Бразил, откако претходно оваа недела уживаа во романтично бегство во Кабо Сан Лукас, Мексико.

А Алесандра Амброзио и нејзиното момче Ричард Ли изгледаат како највљубен пар на фотографиите што таа ги сподели на својот Инстаграм, а на кои се гледа како уживаат во инфинити-базен во луксузна вила во мексиканскиот ресорт.

По кусиот престој во Кабо, тие беа фотографирани во Сао Паоло доцна во четвртокот. 40-годишниот супермодел ги покажа своите затегнати нозе во кропнати шорцеви од тексас на ноќна прошетка со својот партнер.

Related posts

(Видео) „Армија на мртвите“ на Зак Снајдер го објави првиот трејлер

CityLife

Парис Хилтон: Објавувањето на приватно видео е најголемата траума во мојот животот

CityLife

Ник Џонас сака луѓето да имаат секс кога ја слушаат неговата музика

CityLife