Алесандра Амброзио го слави роденденот на саканиот

Таа е во екот на романсата со новиот партнер Ричард Ли уште од обелоденувањето на нивната врска пред неколку месеци.

Алесандра Амброзио продолжи да ја шири љубовта додека разменуваше нежности со саканиот во чест на неговиот роденден во вторникот.

Sвездата на модните писти (40) објави слајд-шоу на кое се гледа итимната прослава на роденденот на Ричард, со бакнеж на усни и коктел во раце.

Related posts

Семејство од Кичево изгреба стан во Скопје на инстант лозот „Доме, сладок доме“

CityLife

Стивен Сигал се приклучи на про-Кремељ партија, предлага поостри закони

CityLife

Анџелина Џоли го нарече домашното образование на своите шест деца „предизвик“

CityLife