Алекс Родригез покажува дека не му е гајле што поранешната вереница има нова љубов

Алекс Родригез видно расположен и со широка насмевка кон папараците се упати на вечера во Њујорк, веројатно сакајќи да покаже дека добро му оди иако Џенифер Лопез ја обнови врската со Бен Афлек.

Алекс и Џенифер ја прекинаа свршувачката уште во април.

А, сега тој покажа дека е расположен и лесно прилагодлив на сингл-живот додека вечераше сам во Њујорк во саботата.

45-годишниот поранешен бејзбол играч беше забележан во раните вечерни часови во италијанско ресторан Бар Пити, додека неговата поранешна продолжува да ја разгорува романсата со поранешниот свршеник Бен Афлек.

Related posts

Негативен е тестот за дрога на победниците на Евровизија

CityLife

„Ф9“ постави нов пандемски рекорд на киноблагајните во Северна Америка со импресивно деби од 70 милиони долари

CityLife

(Видео) Новото продолжение на „Војна на ѕвездите“ доби трејлер и датум на премиера на „Дизни плус“

CityLife