Актерот Хенри Голдинг стана татко

606c1679b2bd3f3204a965cc O U V2.jpg

Ѕвездата на романтичната комедија Crazy Rich Asians („Лудо богати Азијци“ ) и неговата сопруга Лив Ло се огласија на Инстаграм во понеделникот за да откријат дека станале родители.

Споделувајќи ја убавата вест, Голдинг (34) ѝ напиша емотивна порака на својата сопруга: „Ти си повеќе од се што можев да замислам. Твојата снага ни ја донесе најголемата радост. Ти благодарам, те сакам.“

И Ло (35), сподели фотографија со новороденчето и напиша: „На 31 март нашите животи се променија засекогаш“.

 

Related posts

Џенифер Анистон откри што украла од гардеробата на Кортни Кокс во „Пријатели“: Сè уште го носам

CityLife

(Видео) Наоми Осака ги охрабрува девојките да прифатат дека се поинакви

CityLife

Неверојатно е што се случува ако јадете 7 ореви секој ден

CityLife